To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Odzież]Helikon Tex, kurtki, softshell, ocieplane
#46
Dobra, mam już dziada w domu. Rozmiarówka faktycznie przegięta, na mnie pasuje S. Polar 200 pod spodem się mieści, jest jeszcze ciut luzu w razie konieczności założenia grubszego ciucha. Nosząc na samego t-shirta trzeba odpowiednio dopasować ściągacze, ale jest to wykonalne. Często narzekałem na zbyt krótkie rękawy w różnych kurtkach, tu są mega długie. Myślę, że zakup można rozpatrywać mając przynajmniej 180 cm wzrostu. Materiał jest gruby i sprawia wrażenie pancernego, wstępnie zakwalifikowałem smocka do użycia w okresie jesień-zima-wczesna wiosna.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Softshell] militarny / taktyczny / Helikon - przez darek - 16-10-2012, 13:14
RE:[Softshell] militarny / taktyczny / Helikon - przez apcu - 16-10-2012, 13:42
RE: [Odzież]Helikon Tex, kurtki, softshell, ocieplane - przez dave. - 03-02-2021, 16:10

Skocz do: