To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi...
#39
@PRS: ogólnie, to się z Tobą zgadzam, ale popisałeś kilka (msz) bzdur których nie przetrawię :)

>> Nie jestem za ,,ustawowym'' (...) segregowaniem użytkowników/zamawiających.

Niby dlaczego? Jeśli forum ma dać coś Tobie, to Ty też daj coś forum.
Obecna forma nie jest jasna, jeżeli w każdymszczególnym wypadku decyduje admin na prv. Zasady albo są jasne i obowiązują zawsze, albo nie istnieją.


>> Te ostatnie to dla mnie rzeczy drobne, często nie niezbędne, upominkowe itp. Jeżeli się da niech będą sygnowane logiem NGT


Jeżeli się da? To po co zamawiać, jak się nie da? Toż drobne, upominkowe rzeczy spokojnie mozesz kupić samodzielnie.


>>2. Jestem za powtarzaniem akcji.

Ja też.

>>Np. Yeti NGT w marcu.

A to IMHO trochę za szybko.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez zupka66 - 08-11-2011, 17:33
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez maciejfloyd - 08-11-2011, 21:07
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez bialek - 09-11-2011, 09:56
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez negativ z pracy - 10-11-2011, 12:43
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez Bren - 10-11-2011, 21:46
RE:ZAKUPY GRUPOWE NA NGT - INFO, bo się robi... - przez ludz - 13-11-2011, 17:40

Skocz do: