To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp.
#6
@Greg_gr Przeszukałem forum pod kontem tych modeli, ale nie znalazłem porównania wymienionych butów (tylko kilka luźnych informacji), więc założyłem nowy wątek. Buty zapewne kupię przez internet i w razie potrzeby wymienię/oddam. Nawet kilkukrotna wymiana bywa bardziej opłacalna niż zakupy w sklepie, poza tym wielu modeli w sklepach w mojej okolicy po prostu nie dostanę.
[OT] Co do mojej twarzy... pisałem szybko i pomyliłem słowa i miało być ''Fizjologia'', ale to zapewne wiesz.

@reszta. Dzięki za propozycje, choć cześć z nich jest niestety powyżej mojego mojego limitu :( Na pewno pomyślę o ''scarpa main'' lub innych butach bez membrany. Zastanawiam się jednak, czy w przypadku deszczu nie zatęsknię za membraną.
-------------------------------------------
mudia

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty na lato w góry typu karpackiego/Tatry, Fogarasze itp. - przez mudia - 30-05-2011, 09:52

Skocz do: