To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] The North Face Evolution Triclimate Jacket
#14
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Kupiłeś już evolution i zastanawiasz się czy nie wymienić jej na atlasa? Ja mam evolution i przy takiej zimie jak mamy teraz to chodzę w zestawie: podkoszulka, cieniutki polarek 100 Karrimora lub Raba i na to kurtka evolution i jest mi czasem za gorąco. Za to w tamtą zimę rok temu przy około - 15C chodziłem w pełnym zestawie tej kurtki a pod spód ubierałem koszulki termiczne Berghausa i Lowe Alpine i było też ciepło. Pamiętaj też o tym, że jak się ruszasz to ciepło Ci będzie w prawie każdym zestawie ubrań. Gorzej jak musisz stać na przystankach to wtedy zmarzniesz w większości przypadków. Także moim zdaniem lepsza na wiosnę i jesień na miasto jest evolution.
-------------------------------------------
Maciej

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] The North Face Evolution Triclimate Jacket - przez maciejfloyd - 02-01-2012, 17:36

Skocz do: