To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc
@ boguś b miałem taki ale zgubiłem. Jak będą u mnie w lidlu to na pewno go znowu kupię. Jak kupiłem pierwszego to nie działał głośnik i nie było słychać alarmów i innych dzwięków. Odniosłem do sklepu i wymieniłem na drugi, w którym już wszystko działało. Podświetlenie całej tarczy jest ok. Zimą przyczepiałem go do szelki plecaka i termometr jakoś szczególnie nie przekłamywał. Stoper i timer działały bez zarzutu. Kompasu nie używałem a na wysokościomierz nie zwracałem uwagi, bo trzeba go dość często kalibrować przy zmianach ciśnienia. Ogólnie jak za tą kasę to warto. Ja dałem na przecenie 17 euro. Mówiłem sobie, że jak zgubię to nie będzie żal, no i zgubiłem. A żal jest.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - przez kolanito - 09-03-2016, 21:17

Skocz do: