To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc
#32
nathaniel - wielkie dzięki, kurtka z mojego linka prawie mnie zwiodła, bo wygląda naprawdę nieźle (tzn. nie tak, jakby kosztowała tylko 66zł, bo wiem, że w takiej cenie trudno kupić cokolwiek wytrzymałego). Niestety wg strony Decathlona nie ma już w sprzedaży polecanej przez Ciebie wiatrówki - są tylko wersje damskie. Możesz polecić coś podobnego?
Z Lidlem mam złe doświadczenia po kurtce rowerowej Crivit - do tej pory nie mogę pojąć, jak coś tak lekkiego może zupełnie nie przepuszczać powietrza... Dodatkowo z wszystkiego, co miało zaczep na rzepy, rzepy poodpadały. Te nowe kurtki na pierwszy rzut oka są lepiej wykonane, wyglądają też niczego sobie, stąd w ogóle zainteresowałem się tematem.
A może ma ktoś kurtkę z Lidla, która daje radę choć w czasie spacerów po mieście?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt outdoorowy z dyskontów / Lidl, Aldi, Biedronka, etc - przez Siepator - 19-09-2014, 08:31

Skocz do: