To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty
No dobra, mogę napisać parę zdań. Paczki doszły momentalnie bo od jakiegoś czasu Huel wysyła już z Polski a nie z UK gdzie siedzibę ma firma.

Wziąłem oba smaki, czyli pomidorowy i tajskie curry na spróbowanie. Załączam zdjęcia suszu jak i zalanego, przygotowanego do jedzenia dania z pomidorami.

   

   

   

Smak pomidorowy - super! Zapach zarówno suszu jak i zalanego dania też. Na serio jak na żywność zalewaną wodą w 100% naturalną to jest to smaczne. Nie za ostre, nie za słone, można sobie w miarę potrzeb samemu doprawić jakby komuś brakowało wyrazistości. Struktura też fajna, bo jest co "pogryźć" - myślę że w górach np z wkrojonym dodatkowo kabanosem idealnie się sprawdzi, ewentualnie jako pasta/sos na np tortillę, bo wiem że sporo osób też wozi placki w góry Smile ale samo też będzie w zupełności ok!

Za to smak tajskiego curry dla mnie niezbyt smaczny, dla małżonki zresztą też. Susz pachniał jeszcze w miarę fajnie, ale po zalaniu danie smakuje po prostu źle, konsystencja też jest bardziej rzadko-papkowata niż w przypadku wersji pomidorowej. Być może gdyby to jakoś pomysłowo doprawić byłoby lepiej, np papryką i sokiem z cytryny, na chwilę obecną, w tej recepturze nie zamówiłbym jednak ponownie Smile

A odnośnie błonnika i ewentualnego gonienia do toalety. Wczoraj zjadłem na lekki obiad w pracy 400kcal porcję pomidorową, na kolację 350kcal porcję curry (zrobiłem 400kcal ale nie dałem rady dojeść :P) i dzisiaj godzinę temu w pracy znowu porcję 400kcal pomidorową. Na chwilę obecną nie było żadnych sensacji żołądkowych w moim przypadku.

Zwykłe Huele - tzn te na zimno, mają dużo mniej błonnika w porcji, są za to bardziej płynne (jak shakei białkowe) i w ich przypadku faktycznie zauważyłem delikatny efekt częstszego/szybszego chodzenia do kibelka, ale w wersji hot&savoury myślę że na serio będzie ok, bo danie jest gęste i treściwe Smile

Na marginesie, w rozsądnej cenie znalazłem dziś jeszcze Chilli Con Carne z ryżem i suszoną wołowiną od polskiego Wild Willy:  https://wildwilly.pl/dania-gotowe/chilli...e-z-ryzem/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 24-05-2005, 15:06
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 25-05-2005, 10:59
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez +blackwater+ - 12-06-2005, 14:16
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez +blackwater+ - 13-06-2005, 10:03
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez +blackwater+ - 13-06-2005, 10:18
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez +blackwater+ - 13-06-2005, 15:30
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez bartoldzik - 24-08-2005, 22:51
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 21-08-2007, 13:34
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez Zbynek Ltd. - 01-02-2008, 14:37
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez Zbynek Ltd. - 09-02-2008, 14:47
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-06-2008, 12:04
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 20-01-2009, 11:52
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez michalnotts - 17-02-2009, 09:20
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez sasq pajak/grappa.pl - 01-06-2009, 11:19
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez independent - 13-02-2011, 12:16
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez manfred1992 - 08-01-2012, 13:20
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez cookiejaaar - 29-05-2012, 13:29
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez lepszy humor betuli - 29-05-2012, 21:05
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez lepszy humor salixa - 31-05-2012, 18:57
RE:Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez lepszy humor salixa - 01-06-2012, 09:11
RE: Jedzenie w warunkach turystycznych / w tym: liofilizaty - przez Nemesis - 18-09-2020, 14:07

Skocz do: