To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów
#1
OK. Skoro chodzą Wam takie pomysły po głowach, założę oddzielny watek.Taka sprawa jest trudna do realizacji i wymaga więcej, niż się wydaje, ale, ale, kto nie marzy, nic nie osiąga. Niech ten temat będzie swoistą burzą mózgów, może coś z tego kiedyś wyjdzie, może...jeśli zbiorą się odpowiedni ludzie i inicjatywa.Piszcie, tylko NA TEMAT ;)

~pathfinder
2010-05-09 19:05:05
czasem sobie tak myślę, jak czytam ogłoszenia ludzi, którzy szukają roboty w górach, że może by się zebrac razem i odpalic coś wspólnie... wiem, wiem... szalone pomysły marzenia... tak od zera... ja nie mam nic... ty nie masz nic... no to zróbmy COŚ.
wiem, że to nie miejsce na takie wolne myśli, ale tak jakoś mnie naszło.
pozdro dla wszystkich szukających pracy i powodzenia. (sobie też notabene...)

-------------------------------------------------------
Krzysiek

pablo22x
2010-05-09 21:58:55
pathfinder - tez o tym myslalem kilkukrotnie :)
Jakies propozycje? Pomysly?

Pozdrawiam goraco.

-------------------------------------------------------
Pawel K.

Spineless
2010-05-09 22:21:28
>> pathfinder miejsce jak najlepsze, forum jest otwarte, jeśli jakiś pomysł zrodzi się na jego łamach to i my będziemy zadowoleni - w końcu po to właśnie jest forum :)

Zbynek Ltd.
2010-05-09 22:38:08
Chatka NGT-ówka :-) Czemu by nie? :-)

Spineless
2010-05-09 22:40:01
były już takie ciche plany :)

~pathfinder
2010-05-09 23:06:41
no proszę, to się człowiek dowiaduje, he he, to może zrobic z cichych planów głośne? :)
-------------------------------------------------------
Krzysiek

~łowca
2010-05-09 23:52:51
pytanie -gdzie to można by było zrobić?

Bonzaj
2010-05-10 00:28:26
Powiedzmy że dysponuję domkiem letniskowym na pograniczu Gorców i B.Wyspowego i szukam dla niego jakiegoś wykorzystania w turystyce. Ja tam przyjeżdżam raczej na weekendy i to nie wszystkie i raczej okres późna wiosna do wczesnej jesieni.Chcę aby domek ''żył''. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły idee propozycje. Piszcie. Warto rozmawiać ;) a nóż coś się wykluje.

-------------------------------------------------------
bonzaj

Wielki E.

2010-05-10 06:45:30
Bonzaj to może powiedziałbyś nam dokładniejszą jego lokalizacje.?

-------------------------------------------------------
:-)

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Chatka NGT`ówka?/temat bez zobowiązań - burza mózgów - przez braavosi - 10-05-2010, 07:17

Skocz do: