To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] HiMountain Telde 2
#2
DATA RECENZJI:
12-09-2007, 18:51

Telde 3 Sandały wygodne, lekkie i trwałe. Po całym sezonie noszenia jedynie podeszwa wykazuje oznaki lekkiego zużycia. Aż dziwne, bo jestem ciężki i sporo chodziłem po asfalcie. Nie stwierdziłem uszkodzeń pasków, puszczających szwów, pękania lub rozwarstwiania się podeszwy.
Od samego początku były bardzo wygodne. Żadnych otarć, nic nie uwierało.
Świetny zakup, jak na 89 pln...
O dziwo jedynym poważniejszym problemem okazały się... paski różnej długości. W sklepie mierzyłem prawego, a w domu okazało się że paski w lewym sandale są wyraźnie dłuższe niż w prawym. Dziwne, bo to chyba wada najłatwiejsza do wykrycia na etapie kontroli jakości...
Ewidentnie moja wina, bo mogłem przymierzyć w sklepie całą parę.
Na szczęście ''załoga'' sklepu HiMoutain w galerii gdańskiego Auchan szybko rozwiązała mój problem. W tym momencie chciałbym jeszcze raz podziękować za miłą i fachową obsługę.
Jeśli już mam się do czegoś przyczepić, to rzepy mogłyby być mocniejsze. Podczas brodzenia w rzece kilka razy puścił rzep nad piętą. Ale to chyba bardziej wina mulistego dna, niż rzepów.


+
- lekkie
- wygodne
- trwałe
- niedrogie

-
- paski różnej długości
- rzepy nad piętą (mogłyby być mocniejsze)

Moim zdaniem - bardzo udany zakup

OCENA PRODUKTU:

Podeszwa: 4/5
Wygoda: 5/5
Wytrzymałość: 4/5
Ogólna: 4.33/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez tytus - 17-12-2009, 18:05
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez Voit - 17-12-2009, 18:35
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez mismis - 17-12-2009, 18:50
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez psychollek - 17-12-2009, 18:57
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez T Atomicus - 17-12-2009, 19:03
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:31
RE:[Recenzja] HiMountain Telde 2 - przez admin - 18-12-2009, 08:40

Skocz do: