To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Milo Iceberg 35
#2
DATA RECENZJI:
08-09-2007, 21:55

iceberga kupilem jakies 1,5-2 lata temu-szczerze mowiac juz nie pamietam dokladnie i drugi raz w zyciu bym go nie nabylk.po pierwsze-szelki sa cieniutkie i niewygodne.ta cala midora-chlonie wode jak gabka-zero wodoszczelnosci.nie wiem gdzie ani jak ale przetarla mi sie jedna tasma kopmpresujaca-nie mam pojecia czy to bylo moje zaniedbanie czy nie ale fakt pozostaje faktem....system nosny?no coz-od jakiegos czasu uzywam wylacznie deutera aircontact i roznica jest zauwazalna by nie rzec kolosalna-no ale nie porownojmy mercedesa z fiatem.plusem plecaka jest na bank to ze mozna go ''przerobic'' na jednokomorowy oraz cena.jak dla mnie jest on niwygodny i szczerze mowiac chetnie sie go pozbede za umiarkowane pieniadze-sa chetni? ;)



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Milo Iceberg 35 - przez nix - 01-12-2009, 08:45
RE:[Recenzja] Milo Iceberg 35 - przez Zwolay - 01-12-2009, 09:15
RE:[Recenzja] Milo Iceberg 35 - przez Zwolay - 02-12-2009, 07:36

Skocz do: