To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Tour
#3
marrian
2007-12-28 22:42
mc.marrio@gmail.com

Użytkuję te kije od dłuższego czasu. Moje posiadają korkowe uchwyty,bez plastików, czy żelowych wypełniaczy. Są lekkie i nie przeszkadzają. Jak dla mnie, mankamentem są paski na nadgarstki. Matko, trochę się męczę, zanim je ustawię we właściwym położeniu. Dodatkowo żałuję, że nie ma do nich w zestawie dodatkowych nakładek na grot. Ale to tylko te dwa minusy.

Jak je testowałem, po 2 tygodniach chodzenia po Tatrach Wysokich dziękowałem Bogu, że je nabyłem... lekkie, łatwo składalne, dłonie się nie pocą (korek) i mają amortyzatory - ani nadgarstki, ani łokcie, ani kręgoslup, ani kolana nie bolały!! ponadto, wygodne w noszeniu i przytroczeniu do plecaka; nie wiem czy wszystkie te modele, ale posiadam zaczepy górne i dolne do unieruchomienia kilków względem siebie, przez co są absolutnie nieruchome przy plecaku. Jestem z nich bardzo zadowolony i chętnie polecę je innym.

Ocena produktu
Wygoda 4
Wyposażenie 4
Wytrzymałość 5
OGÓLNA 4.33
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Leki Makalu Tour - przez gram - 10-11-2009, 05:53
RE:[Recenzja] Leki Makalu Tour - przez Konik - 10-11-2009, 06:53
RE:[Recenzja] Leki Makalu Tour - przez marrian - 10-11-2009, 06:53

Skocz do: