To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra
#10
Jeszcze tak tytułem uzupełniania. Mój brat kupił sobie właśnie 003:) i mogłem dokładnie ocenić ślady zużycia oraz pewne zmiany jakie wprowadzono.

I tak, jeśli chodzi o zużycie podeszwy to na całości starła sie ok 0,5-0,8mm a na samych brzegach i w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie ok 1mm. Myślę, ze jak na czas użytkowania jest to dość przyzwoity wynik. Zwłaszcza, że tak jak wspomniałem trochę chodziłem w nich w mieście.
Tak też jak pisałem, moje są znacznie bardziej miękkie w porównaniu z nowymi, ale ja oceniam to tylko na plus. Jednak odniosłem wrazenie, że obecnie stosują nieco inną skórę, tak jakby grubszą? Może była inaczej wyprawiana albo to tylko złudzenie?
Zmienili też zapiętki. W moich były zrobione z grubszej i twardszej skóry. Obecnie są z miekkiej. Sam nie wiem co myśleć o tej zmianie, bo moje obtarły mnie dosłownie raz, i to zaraz po zakupie. Potem już nigdy nie było z tym problemów. Ale może części użytkowników to przeszkadzało?
Dalej... Nie wiem czy to kwestia tego, że takie akurat buty zostały wysłane:) czy zmienili całkowicie model, ale wstawki cordurowe przy języku zastąpiono skórą. Jeśli to zmiana całego modelu, to dla mnie jest jak najbardziej na plus.
Z zupełnie kosmetycznych zmian jakie zaobserwowałem, inny jest kolor jasnych wstawek:) obecnie jest nieco ciemniejszy. Mniej więcej ma kolor taki jak w moich po 1,5 użytkowania:P

Muszę jednak zaznaczyć, ze wypisane zmiany (co prawda niezbyt wielkie) dotyczą jednej pary butów, wiec może być to zwykły przypadek wynikający z użycia innej partii skór a nie planowego działania:)

Aha, wkładki nadal pozostały takie same:(

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez DTH - 13-08-2009, 11:29
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez DTH - 25-08-2009, 19:45
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez jagular - 18-11-2009, 08:20
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez juice - 22-02-2010, 12:42
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez juice - 23-02-2010, 14:18
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez ludz - 02-09-2010, 10:52
RE:[Recenzja] Hanzel Sample 003 SK Baltra - przez bialek - 05-01-2011, 12:18

Skocz do: