To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Meindl Super Perfekt
#7
Klasyczne Frankensteiny,buty nie do zajechania.Użytkowane od ponad trzynastu lat,a może i więcej. Kawał solidnej,grubej i twardej skóry, mimo że ciężkie to lekkie SmilePodeszwa beznadziejnie twarda , wyjście przed szałas ,schronisko i depnięcie w mokrą dechę gwarantuje glebę , to samo w lesie na mokrych gałęziach i konarach trzeba naprawdę uważać .Buty użytkowane w ciężkich błotnistych i mokrych warunkach (Bieszczady),ale miały też epizody w górach wysokich, skalistych, no i tu rozczarowanie,bo przejście w tym modelu 20 km to jest nie lada wyczyn.Stopa puchnie, płacze,a buta to nie rusza bo on ma skórę na pół centa Smile Meindl Super Perfekt to tak naprawdę taki wół roboczy, na pewno nie przemoknie,nie rozklei się,nie rozleci.Można śmiało spać przy ognisku bez obaw że jakiś tam gumowy otok ci się odklei. Piszę te wypociny bo zobaczyłem ile one na dzień dzisiejszy kosztują Big Grin Wink I tak.. Jeśli ktoś chce wydać prawie 2k na te wspaniałe heble to niech wyda z myślą że ten sprzęt posłuży jeszcze kolejnemu pokoleniu Big Grin aha zbyt mocne sznurowanie odcina ci dopływ krwi do mózgu, mi odcięło 13 lat temu jak je kupiłem Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Meindl Super Perfekt - przez MruMru - 11-06-2009, 11:57
RE:Meindl Super Perfekt - przez tytus - 11-06-2009, 11:59
RE:Meindl Super Perfekt - przez Arni - 11-06-2009, 12:02
RE:Meindl Super Perfekt - przez MruMru - 11-06-2009, 13:34
RE:Meindl Super Perfekt - przez yaro1986 - 11-06-2009, 13:37
RE:Meindl Super Perfekt - przez MruMru - 11-06-2009, 13:38
RE: Meindl Super Perfekt - przez psylocybinator - 17-01-2023, 15:59

Skocz do: