To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Kijki] Masters Rocks
#4
Też mam sherpy i mogę z czystym sumieniem przymknąć oko na te małe problemy, które sprawiają :)

Pierwsza rzecz - przy zakupie sprawdźcie długość końcówki (kijki dostałem z krótszymi - chyba 65 mm - na narty (a szczególnie na tury) to za mało) - moje jeszcze pierwszej zimy wymieniłem i już nie sprawiają problemów :)

2 - może i zmiana talerzyków nie jest najprostsza, ale robię to 2x w roku (przy zmianie sezonów pieszy <-> narciarski) więc mogę sobie w domu pomóc śrubokrętem :) Za to się nie przejmuję, że zostawię talerzyk w śniegu :D

Trzeci i ostatni problem jaki mi się niedawno pokazał - ślizgały mi się elementy rozporowe środkowego segmentu podczas blokowania kijów - pomogło lekkie przeszlifowanie tych rozpórek grubszym papierem ściernym :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Kijki] Masters Rocks - przez Simba - 02-05-2009, 16:27
RE:[Kijki] Masters Rocks - przez -PITdoggy- - 02-05-2009, 16:30
RE:[Kijki] Masters Rocks - przez KaWu - 02-05-2009, 18:08
RE:[Kijki] Masters Rocks - przez Lupedike - 02-05-2009, 19:00

Skocz do: