To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom
My się chyba Panie gummibear nie rozumiemy...
Powiedziałem ze mam wywalone na osoby które tam mnie zminusowały. Tzw towarzycho wzajemnej adoracji. Bo widać że takie towarzycho tutaj funkcjonuje na tym forum. Chodzi mi o konkretnych ludzi których tak bardzo uraziła moja wypowiedź z linku powyżej. Ludzi którzy najpierw rozkręcają aferę a potem są oburzeni że ktoś nawiązał do tematu i co najgorsze nie zgodził się z nimi. Więc dają minusiki i cieszą się że są incognito.
Zresztą były już takie sytuacje kiedy ktoś sobie inicjował tutaj politeczne pierdy. Np. tutaj: https://ngt.pl/thread-4391-page-155.html
Ta dyskusja została zaorana. I ja nad tym nie ubolewam. Jak zaorałbyś inną też nie będę ubolewał. Mało tego. Uważam że powinno to pozostać. Niech sobie będzie. Komu przeszkadza? Zdaję sobie sprawę z tego że nikt na etacie nie siedzi i nie mam o to pretensji do Ciebie. Zresztą ja generalnie pretensji nie mam. Wspomniałem tylko osobie której się nie podobają minusiki że sam ich używa. Przypomniałem kiedy to było. Nie płakałem z powodu zminusowania mnie. Że ktoś się ze mną nie zgadza. Zresztą jak widzisz w tamtym wątku szybko zakończyłem rozmowę. A że 5 minusów to sygnał dla ciebie że coś jest nie halo... Zawsze będzie nie halo dla pewnych osób które najpierw zaczynają rozkręcać aferę a potem dziwią się że ktoś raczył im odpisać i się nie zgodził. No więc będzie nie halo. Ale , tak jak powiedziałem, mnie to nie przeszkadza. Tyle tylko że fajnie by było kiedy byśmy widzieli kto takie minusiki czy plusiki daje. Wtedy może nie byłyby nadużywane?
Zresztą teraz znowu ktoś dał mi minusika bo mam ''zero'' a miałem plusika.. Bo znowu ktoś się oburzył że piszę prawdę.
-------------------------------------------
JAca

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 10:11
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 13:53
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez T Atomicus - 03-11-2012, 20:30
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 19-11-2012, 18:57
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez Gumi z kom - 21-11-2012, 18:47
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez inżynier - 10-06-2014, 12:03
RE:Pytanie do administratorów,czyli popsuj humor adminom - przez JAca2 - 20-12-2017, 09:30

Skocz do: