To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kompendium wiedzy o sprzęcie turystycznym na NGT.pl
#1
Dostosowałem do NGT.pl podobne narzędzie do znanej wszystkim WIKIPEDII. Narzędzie to umożliwi wszystkim naszym użytkownikom na współtworzenie kompedium wiedzy związanej ze sprzętem turystycznym.

Obecnie umieściłem tam 2 działy:
- Materiały - tutaj liczę, że zrobicie ciekawą listę materiałów z opisem co i jak, można ten dział podzielić jeszcze na poddziały np. materiały do namiotów, materiały do obuwia itd
- Porady sprzętowe - chciałbym przenieść tu to co znajduje się obecnie na NGT.pl w poradach

Myślę, ze z czasem będzie można dodać tam także dział np. Linkownia albo Najczęściej zadawane pytania, gdzie każdy z nas będzie mógł zrobić listę linków do ważnych informacji w internecie i na naszym forum.

Wszystko jest do omówienia w tym temacie i przemyślenia co przerzucić do kompedium i co dodać nowego. Myślę, że daje to nowe możliwości gdyż każdy będzie mógł coś dać od siebie, poprawić lub ewentualnie przywrócić jeśli ktoś coś zepsuje.

Myślę, że do porad sprzętowych w kompedium warto będzie przenieść to co jest obecnie na NGT.pl w poradach by autorzy mogli sobie dowolnie modyfikować to co opracowali (obecnie nie mają takiej możliwości).

Na pewno trzeba będzie opracować pewną strukturę działów i to co tam będzie się znajdować i liczę, że opracujemy ją wspólnie w tym temacie.

Edycja tematów jest banalna ale posiada też bardziej skomplikowane opcje, które przyswoicie z czasem.

Kompedium wiedzy znajduje się na stronie: http://ngt.pl/wiki/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kompendium wiedzy o sprzęcie turystycznym na NGT.pl - przez treewood - 01-09-2008, 10:11
RE:Kompendium wiedzy o sprzęcie turystycznym na NGT.pl - przez sasq pajak/grappa.pl - 03-09-2008, 08:39

Skocz do: