To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top
#1
OPIS PRODUKTU:

materiał Powerstretch|n|
zamki YKK

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
06-06-2004, 05:00

Bluzę kupiłem rok temu na wakacjach. Przez cały czas intensywnie użytkowałem ją w różnych warunkach - lato, zima, góry, rower, do szkoły. Do zakupu zachęcił mnie ciekawy krój i rodzaj materiału z jakiego jest wykonana.
Bluza wykonana jest z dzianiny powerstretch. Za duży plus uważam jej krój. Idealnie dopasowuje się do ciała. Rękawy są wyprofilowane na łokciach, dzięki czemu nie ''wypychają'' się, raglanowa konstrukcja sprawia, że rękawy nie podciągają się podczas podnoszenia rąk. Elastyczny i rozciągliwy materiał dobrze współpracuje z ruchami ciała, szwy są płaskie i również rozciągliwe. Na piersi znajduje się mała kieszonka zapinana na zamek. Bluza ma krótki zamek pod szyją (30 cm) i niską stójkę (do połowy szyi). Długość stójki jest moim zdaniem odpowiednia, gdy zakładam na wierzch np. polar i zapinam się pod szyję nie czuję się jak w gorsecie. Bluza nie posiada ściągaczy na rękawach i u dołu (w końcu to bluza a nie kurtka), nie uważam tego za minus, jej dopasowany krój sprawia, że ściągacze są zbędne.

Oddychalność
Wydzielany podczas wysiłku pot zostaje odtransportowany na powierzchnię, skąd b. szybko odparowuje. Pod tym względem nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.

Nieprzewiewność
Tutaj bez rewelacji, bluza przewiewa. Jednak znacznie mniej niż polartec 100. Stanowi ona doskonałą warstwę termoizolacyjną pod kurtki wiatroszczelne i wodoszczelne, natomiast jako samodzielna warstwa nadaje się na bezwietrzne, bezdeszczowe i chłodne dni.

Nieprzemakalność
Żadna

Podsumowanie
W przeciągu roku intensywnego użytkowania bluza nie straciła swoich właściwości (kolor się nie spiera, fason pozostał, łokcie się nie wypchały itp.)

Za jedyną wadę mogę uznać mechacenie się w okolicach nerek, gdzie pas biodrowy plecak ociera o materiał podczas marszu.

Bluza jest dostępna tylko w kolorze czarnym i nie jestem pewny czy można ja kupić w Polsce (kupiłem ja za granicą a we Wrocławiu nie spotkałem.Ogólnie - zakup bardzo udany, gorąco polecam wszystkim potliwym i aktywnym turystom.

Zalety:
- lekka
- krój
- wysoka jakość i staranność wykonania
- oddychalność

Wady:
- materiał mechaci się w miejscach intensywnie ocieranych
- cena


[Obrazek: Karrimor%20PowerStretch%20Top%201.jpg]


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez mephisto - 06-06-2004, 05:36
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez rav - 06-06-2004, 12:06
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez syncro - 06-06-2004, 15:46
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez tukanez - 06-06-2004, 16:47
RE:[Recenzja] Karrimor PowerStretch Top - przez Uzywam produktow firmy K - 05-02-2007, 12:53

Skocz do: