To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny
#27
Jak dla mnie siatka i jej ''wentylacja'' to jedna wielka ściema...miałem nieprzyjemność mierzenia takiego plecaka (Vadue jeżeli się nie mylę) w jednym z Katowickich sklepów bez klimatyzacji. Po obciążeniu plecaka dwoma linami po chwili plecy miałem mokre. Jednym słowem straszne. Po dłuższych poszukiwaniach kupiłem Milo Ayaco 45 na plecach ma takie gąbkowe (?) ''poduszki'' i na ostaniej tatrzańskiej trasie z systemu wentylacji byłem zadowolony, moge powiedzieć nawet bardzo

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny - przez sasq pajak/grappa.pl - 25-07-2008, 14:17
RE:Najlepsza możliwa wentylacja pleców/ optymalny system nośny - przez szyna00 - 25-07-2008, 15:30

Skocz do: