To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L
#2
Mam dylemat: Wspomniany Deuter na wspomnianych promocjach (360 zł) czy Lowe Alpine Horizon (obecnie za ok. 450, ale wytrwale czekam na jakieś promocje...)?
Żaden z nich nie jest w wersji dla kobiet, choć takiego mi potrzeba, ale nie stać mnie na wypasionego Deutera SL. Mierzyłam Tangera JW, ale jego system nośny nawet przy maksymalnym rozstawieniu jest za mały (a wysoka nie jestem - 1,65)!!
Tak więc po wielu bojach zostały mi te dwa...
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Czy jest jakaś konkretna cecha, która przemawiałaby zdecydowanie na plus za którymś z nich? (Jeśli chodzi o wygodę, to jakby ciut lepiej leżał ten Horizon, ale to też pewnie sztuka świetnego wyregulowania go przez świetnego sprzedawcę, z tym Deuterem zmagałam się sama; z drugiej strony ten cały oddychający Aircontact jest kuszący...).
Acha, jest jeszcze coś - gwarancja. Lowe Alpine ma dożywotnią, Deuter dwa lata, a z tego co wyczytałam na tym forum, to raczej kiepsko z serwisem w Polsce, tak?
Piotrze, gdzie można dokupić damskie szelki do Phantoma?

Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.
-------------------------------------------
Karolina

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L - przez braavosi - 30-06-2008, 14:17
RE:[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L - przez Karolina - 09-07-2008, 19:50

Skocz do: