To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L
#1
Pozwolę sobie założyć nowy temat dla tego plecaka, w końcu to coś innego niż Deuter AC.
------------------------------------------------------------------------------ ------------------

~Nath
2008-06-29 01:05:26
Witam. Ja właśnie mam możliwość kupić Deutera model Phantom 60+10.
Cena wydaje się być atrakcyjna bo w sklepie kosztuje 350zł. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym modelu, czy to już wycofany ze sprzedaży?
Co do różnic z AC to Phantom ma stelaż nie w X tylko równolegle, natomiast system nośny itentyczny jak w aktualnych modelach Aircontact'a (kształt i umiejscowienie poduszek itp.). Brak jeszcze pokrowca p.deszczowego.
Może ktoś coś więcej wie na temat tego modelu. Z góry dzięki, chociaż zapewne się skuszę bo mi bardzo podpasował :)
Pozdrawiam.

~Nath
2008-06-29 01:10:48
Jeszcze o 2 różnicach wspomnę. Phantom ma dostęp do komory głównej od przodu, tak jak w AC PRO z tym że tutaj klapa jest od góry. Druga różnica to brak kieszeni bocznych.

~piotr
2008-06-30 13:00:26
ja kupiłem Phantom 60+10 za 300 zł ostanio w weekend - system nośny rzeczywiscie jak w aircontakt (mierzyłem to i to) cena wydaje sie niska z racji że to starszy brat aircontact - kilka lat starszy, wydaje sie ze to jakiś lezak magazynowy....

za tą cene jak sie nie ma dostepu do taniego transportu z UK to chyba warto :)

a pokrowiec mozna sobie dokupić, i nawet szelki dla pań (plecak kupiłem dla kobiety :) )

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L - przez braavosi - 30-06-2008, 14:17
RE:[Plecaki] Deuter Phantom 60+10 L - przez Karolina - 09-07-2008, 19:50

Skocz do: