To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Antishock
#9
-> raffi
Dzięki!
ad.1 (gwarancja na kijki kupowane za granicą) - zaraz spróbuję napisać maila do dystrybutora - zobaczymy, czy zechce odpowiedzieć na takie pytanie, gdyż w efekcie może mu to przynieść jedynie straty :)
ad.2 (długość gwarancji) - nie jestem prawnikiem, ale odpowiedzialność dystrybutora / sprzedawcy to jedno, gwarancja producenta - to drugie... Właśnie obejrzałem kilka badylków i w ulotce dołączonej do sprzętu Leki jako firma daje użytkownikom 5 lat spokoju...
ad.4 (rączki compact vs. normalne) - obejrzałem, przymierzyłem... i jestem w jeszcze większej kropce. Tj. rozmiar compact faktycznie jest włos mniejszy (i takie rączki są we wszystkich ultralite'ach), ale to stanowi mniejszy problem niż karbowanie na pochyłej rączce korkowej Super Makalu a.d.2006 (rozmiar normal) - coś mi się widzi, że będzie paskudnie rozwalać ręce użytkownika nie noszącego rękawiczek...

Tak więc nowe pytanie - czy ktoś miał styczność z rączkami Air Ergo? Jak toto sprawuje się pod względem trwałości (pianka jest dość miękka) i ''potliwości''???

No i kolejna sprawa (to moje pierwsze podejście do zakupu kijów) - czy nikomu nie przeszkadza delikatna ''chwiejność'', na którą w moim odczuciu cierpią kijki Leki? Porównywałem z Petzlem i Tecnicą - produkty obu firm były wyraźnie sztywniejsze - tyle że albo miały prostą i niewygodną rączkę (tecnica) albo brakowało amorka, a system zakręcania budził pewne wątpliwości (Petzl)... Odnoszę wrażenie, że im dłużej szukam, tym dalej jestem od rozwiązania...
Pozdrawiam!
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez gumibear - 25-05-2008, 10:02
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez skóra-nh - 27-05-2008, 20:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez gumibear - 27-05-2008, 20:51
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez adi - 27-05-2008, 20:51
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez gumibear - 27-05-2008, 20:54
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez k2cl - 28-05-2008, 19:25
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez raffi - 28-05-2008, 19:37
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez k2cl - 28-05-2008, 19:56
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez sERo - 01-06-2008, 22:05
RE:[Recenzja] Leki Makalu Antishock - przez gumibear - 01-06-2008, 22:06

Skocz do: