To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Adidas response cushion 2006
#1
OPIS PRODUKTU:

Elementy odblaskowe
Oddychająca poduszka
Technologie:
- anatomicznie uformowana wkładka EVA,
- 3-D TORSION
- adiPRENE+ zabezpieczają przed niebezpiecznymi siłami działającymi na stopę podczas biegu.
- Podeszwa adiWEAR- zamortyzowana i lekka


-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
04-04-2008, 19:32

Buty dostałam rok temu, od tej pory biegam w nich prawie codziennie (chyba, że akurat jestem w górach), w każdej pogodzie i w każdej porze roku, po różnych powierzchniach.

użytkowanie
Są bardzo lekkie, stopa się w nich nie poci i oddycha cały czas dzięki siateczce, która chyba odprowadza wilgoć. Biegam często 1,5 godziny, nie pryskam żadnymi dezodorantami i nigdy nie są mokre w środku.
Gdy namokną od deszczu, schną bardzo szybko.

Biegam po asfalcie, miedzach, kamieniach, polnych drogach, liściach w lesie, terenach pofałdowanych; pod górę, po płaskim i szybko zbiegam w dół. Stopa jest w nich stabilna i nie zdarzyło mi się nic skręcić.
Może irytować, gdy w podeszwę pod piętę wejdzie kamień, ale wystarczy go wyskubać (mi to nie przeszkadza).
Z przodu są wzmocnione skórką, co sprawia, że gdy sie biega po rosie nie przemakają tak szybko, jakby mogły gdyby jej nie było.
Wyściółka w środku też się jeszcze nie wytarła.
Sznurowadła są śliskie i się rozwiązują, więc dobrze jest zawiązać na podwójną pętelkę.
Odcisków nie mam, ale ja nie mam właściwie problemów ze stopami, i to może z tego wynikać.

podeszwa
Po pół roku odkleiła się jedna z malutkich czarnych wstawek, co zostało naprawione przez producenta.
Po roku biegania (ponad 1000 km), podeszwa starła się odrobinkę na pięcie (co można dostrzec po wnikliwej obserwacji).
Jest miękka i gruba i czuję bardzo dużą różnice w stosunku do biegania w czymkolwiek innym, z kolanami nie mam problemów.
Amortyzacja działa nadal, nie czuję zużycia, ale dopiero rok biegam w butach tylko do biegania, nigdy nie miałam innych do porównania i nie znam się na systemach amortyzacyjnych.

zalety
waga
szybkie schnięcie

wady
wygląd (moim zdaniem są to najpaskudniejsze buty jakie kiedykolwiek udało mi się używać, co ma tą zaletę, że się w nich tylko biega)

OCENA PRODUKTU:

Oddychalność: 5/5
Podeszwa: 4/5
Wygoda: 5/5
Wytrzymałość: 4/5
Ogólna: 4.50/5


[Obrazek: S6303182.jpg]

[Obrazek: S6303185.jpg]

[Obrazek: S6303186.jpg]


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Adidas response cushion 2006 - przez idziaczek - 04-04-2008, 19:10
RE:[Recenzja] Adidas response cushion 2006 - przez Spiochu - 04-04-2008, 23:40
RE:[Recenzja] Adidas response cushion 2006 - przez Dębica - 10-10-2008, 18:38

Skocz do: