To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Alpinus / HiMountain Brisk Air
#2
~eFeM.org
2003-10-01 13:35
efem.org@poczta.fm
Zgadzam sie z testującym. Użytkuje takową (w starszej wersji juz od ponad 2 lat) kamizelkę w kolorze zieleń tundry z czarnym i w zasadzie jedyną ''wadą'' tej kamizelki jest brak rękawów :-), ale to przecież kamizelka. Wspaniale spisuje się zarówno w warunkach górskich jak i nadmorskich w wietrzne dni. Jest to jeden z moich ciuszków z których jestem bardzo zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza do użytku mniej ekstremalnego.

2003-10-01 13:35
efem.org@poczta.fmZgadzam sie z testującym. Użytkuje takową (w starszej wersji juz od ponad 2 lat) kamizelkę w kolorze zieleń tundry z czarnym i w zasadzie jedyną ''wadą'' tej kamizelki jest brak rękawów :-), ale to przecież kamizelka. Wspaniale spisuje się zarówno w warunkach górskich jak i nadmorskich w wietrzne dni. Jest to jeden z moich ciuszków z których jestem bardzo zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza do użytku mniej ekstremalnego.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Alpinus / HiMountain Brisk Air - przez eFeM.org - 14-12-2009, 07:05

Skocz do: