To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40
#6
~Matek- ciekawe zdjęcia. Mi też to trochę przeszkadza, ale jest możliwość dorobienia pasa, co przy koszcie około 40, złoty, też daje całką niezłą cenę. Pzdr

ludz- dzięki, i tak nic nie załatwisz u admina z tego tytułu, że się podlizujesz:)A tak na poważnie to wydaje mi się, że bardziej można go umieścić w przedziale 45-50 litrów, to jest moje subiektywne odczucie. Mam porównanie ponieważ znajomi mają i Focusa i Sloope, o tym samym litrażu i jest on znacznie większy, bardziej pakowny- zresztą oba te plecaki miałem na grzbiecie gdy je sobie sprawdzałem, czy się nadają.

@rek- mam nadzieję że Cię dobrze zrozumiałem więc odpowiadam, stabilizacja jest OK, nie zsuwa się, nie przesuwa, jednak gdyby była gąbka zainstalowana to zwiększyłaby się takowa funkcja. Miałem go w te wakacje na grzbiecie rzeczywiście przez około 14 godzin z przerwami na herbatę i schronisko, plecy ''pozostały na swoim miejscu'':), w każdym razie nie bolały mnie, mogłem na drugi dzień założyć go bez problemu. Wygoda samego noszenia ok.
Jeżeli idzie o zastosowanie to przepisałem to co widnieje na stronie producenta, ja go stosowałem do turystyki górskiej i naziemnej:), wspinaczki jeszcze nie. Ale może ktoś inny spróbuje np w innym aspekcie popatrzeć na ten worek, np jazda rowerowa- @rek spróbuj:D

~M- na dzień dzisiejszy HiMountain nie robi sprzedaży detalicznej pasów biodrowym do plecaków, można zamówić indywidualnie, koszt około 40,00, więc chyba się skusze i poproszę o doszycie owego pasa biodrowego. Choć rzeczywiście tak jak napisałem jest miejsce na takowy pas.

Jeżeli jakieś pytanie źle zrozumiałem i źle odpowiedziałem to proszę jaśniej, jestem dzisiaj po 6-u godzinach prowadzenia lekcji, więc moja percepcja może być ograniczona:)

Będę wstanie odpowiedzieć na pytania dopiero od 3-go października, jestem od teraz poza zasięgiem, tzn od 19.40
-------------------------------------------
tytusofm.fotosik.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez tytus - 27-09-2007, 13:31
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez Matek - 27-09-2007, 21:18
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez ludz - 27-09-2007, 21:29
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez @rek - 28-09-2007, 07:13
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez M - 28-09-2007, 08:52
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez tytus - 28-09-2007, 12:44
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez @rek - 30-09-2007, 13:45
RE:[Recenzja] HiMountain Mt. Dobson 40 - przez tytus - 03-10-2007, 08:10

Skocz do: