To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light
#3
Simba dlatego też kazałem sie mocnoooo zastanowic obydwu panom. Mam nadzieję, że uzytkownicy tego sprzętu przeanalizowali parametry tych spiworków bo sie boję zeby im tyłki nie przymarzły bo relacji nie bedzie mial kto napisać jak było tu i ówdzie.

____
Pozostałym, a więc Fenrir'owi, Leszkowi, Gil_Galad'owi and all którzy odpowiedzieli na moje podstępne zapytanie w tym wątku serdecznie dziękują mając na uwadze Wasze plany bliższe i dalsze. Takie spontaniczne akcje na pewno na NGT jeszcze będą sie pojawiać. Ostatnio nawet dość często. Śledźcie dzielnie i życzcie nam powodzenia oby takich akcji było jak najwięcej. Jeśli będziemy mogli pomóc - pomożemy i będziemy bardzo z tego zadowoleni!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez gumibear - 25-06-2007, 19:30
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-06-2007, 14:19
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-06-2007, 11:23
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 28-06-2007, 18:39
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2007, 11:04
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 17-07-2007, 13:07
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 13-12-2007, 09:47
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 13-12-2007, 10:53
RE:Test śpiworów Pajaka: Yeti, Traper, Extra Light - przez sasq pajak/grappa.pl - 18-07-2008, 13:29

Skocz do: