To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wyprawa w Alpy / na Mont Blanc - sprzęt, porady, co i jak
Hej,
ja również mam pytanie. Szukam butów na Mont Blanc (jak też słusznie wskazuje tytuł)... Oglądałem i przymierzałem już bardzo wiele różnych par, nie mniej jednak ciężko mi coś wybrać z prostego powodu - w każdym z profesjonalnych sklepów sprzedawcy mówią ''tak, te są dobre ja sam w nich byłem!'' albo ''bez problemu, w takich butach był mój kumpel!'' Co wszystko fajnie brzmi za 1 razem, ale jak słyszę to po raz 5ty to mi się odechciewa tego wpychana na siłę wręcz....

Na nogach miałem wszystko od 350zł (HM Kargil) aż po Jack Wolfskin Backpacker za 800zł lol...
O co mi chodzi, czy jestem w stanie kupić dobre buty do tej wyprawy (sierpień, raki paskowe) w okolicy 500zł? Mógłby ktoś podrzucić jakiś przykład?
(czytałem też możliwie dużo recenzji na ngt, ale też czytając nie wiem czy buty nadają się na Blanc latem czy nie)...

Myślałem może o La Sportiva Tibet GTX ale we Wrocławiu nie można ich nigdzie dostać...
-------------------------------------------
Przemek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Wyprawa w Alpy / na Mont Blanc - sprzęt, porady, co i jak - przez sasq pajak/grappa.pl - 09-07-2009, 07:31
RE:Wyprawa w Alpy / na Mont Blanc - sprzęt, porady, co i jak - przez sasq pajak/grappa.pl - 13-07-2009, 06:49
RE:Wyprawa w Alpy / na Mont Blanc - sprzęt, porady, co i jak - przez HaTTori - 18-06-2013, 21:31

Skocz do: