To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Bagażnik dachowy / belki / box / uchwyt na rowery
#64
Cenowo ten Mt.Blanc/Automaxi Allroad 4 jest rewelacyjny. Boję się, że moja kobyła się nie zmieści skoro piszesz, że jest kompaktowy. Mam mtb na 29'' w największym rozmiarze. Kierownica też chyba koło metra szerokości. Chyba pojeżdżę na wiosne gdzieś stacjonarnie po sklepach gdzie można przymierzyć i pomacać.
Co do oświetlenia to ja mam w aucie gniazdo 7 pin. Czy jeśli kupię platformę na 13 pin i przejściówkę to wszystko będzie działać ok?
A jeśli kupię platformę 7 pin to dostanę mandat od policji? Co z ludźmi którzy już posiadają takie platformy?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Bagażnik dachowy / belki / box / uchwyt na rowery - przez tadeklodz - 17-04-2007, 12:53
RE:Bagażnik dachowy / belki / box / uchwyt na rowery - przez tadeklodz - 17-04-2007, 15:19
RE:Bagażnik dachowy / belki / box / uchwyt na rowery - przez tadeklodz - 18-04-2007, 09:03
RE:Bagażnik dachowy / belki / box / uchwyt na rowery - przez Krzysiekw3 - 02-03-2020, 14:16

Skocz do: