To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#19
bardzo dobrze mówisz Tops- teraz większośc najlepszych firm robi swoje rzeczy MADE IN CHINA od aparatów Canona do butów TNF- i wcale nie tracą na jakości a nawet te typowe oryginały nie rzadko są bardziej wadliwe od tych Made in china tego samego producenta. mam dla przykładu buty wyżej wymienione TNF ( FURY) z Chin od kilkunastu miesięcy i się spisują rewelacyjnie zero przemakalności i wadliwości, tak więc nie ma reguły. niech ktoś idzie do sklepu firmowego ADIDASA i kupi sobie buty - na bank MADE IN CHINA, sprzęt CANONA też CHINA albo MALEZJA- i tak już to jest poukładane i nie ma co pieprzyć że z Chin to się rozleci itp. bo g... prawda. A te plecaki TREKSPORT wyglądają na bardzo dobre jakościowo ( materiał, zamki ,klamry ) i nie głupio wychodzą wizualnie.
Powiedz mi Bartoldzik jakie w takim razie polecasz firmy nie szyjące w Chinach i które mogą się popisać swoimi wyrobami( mi akurat chodzi o plecak do 30L), tylko pośpiesz sie ze swoimi typami bo kupie Treksporta i pewnie łacha zedrzesz że sie zfrajerowałem i kupiłem Chińszczyzne ale mają one wszystko to co mi właśnie pasuje. Pozdrawiam i życzę samych oryginalnych i oby nie chińskich zakupów
-------------------------------------------
Ron

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez Ron - 15-04-2007, 19:00
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: