To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#14
dzięki - a z tym podwójnym zakupem to dobry pomysł- chyba w 8a idą na coś takiego- zadzwonię tam i spytam. Kiepsko że robią tak ubogie zdjecia. Z tego co pisałeś (Kudu) to jesteś zadowolony z tego NETBACK 25L. Powiedz mi czy tak na twój gust jest on wystarczająco pakowny ( jakiś polar , 1,5 l wody czy dwa piwa , drugie śniadanie, aparat foto -kompakt. czy te boczne kieszonki z siatki zdają egzamin np. na butelkę z wodą. jak sie sprawuje ten system nośny? generalnie czy byś go polecał? nie wiem w ogóle czy te 25 l to nie za mały a te 28 l czy nie za duży, krótko mówiąc nie wiem jak wygląda w rzeczywistości 20L, 25L, 28L, czy 30L.
-------------------------------------------
Ron

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez Ron - 14-04-2007, 20:13
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: