To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory
#10
Ja mam 2 plecaki TrekSporta- od ponad 3 miesięcy Netbacka, a od dwóch Tatrana i jedno Ci mogę powiedzieć >> ''bartoldzik'' nie miał tych rzeczy w rękach. Jak to można do Campusa porównać??? Gadka szmatka i tyle. Naprawde ekstra rzeczy zrobione, pełen wypas w wykończeniach i dodatkach. Tatrana miałem jak dotąd kilka razy na weekendowe szlajanie się w górach i skałach - POLECAM w 100 %. Netbacka cioram na codzień w mieście i po prawie 100 dniach walania go po różnych kątach i obchodzenia się z nim mało troskliwie mogę zapewnić, że NIE ''rozwala się jak najgorsza tandeta''. Skoro poza przybrudzeniami nie mam ŻADNYCH nitek sterczącysz, przetarć, naderwań itp. to w życiu nie dam pociskać kitu że to chińszczyzna z garażu. Naprawde super zrobione rzeczy.
Zresztą jak masz do Kraka blisko a jest w Polarsporcie, to będziesz miał okazję sam pooglądać.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez Kudu - 14-04-2007, 16:06
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 22-08-2007, 07:45
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 27-08-2007, 08:14
RE:Sprzęt firmy TrekSport / głównie plecaki, odzież, śpiwory - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-10-2009, 12:41

Skocz do: