To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być
#98
HunterZ.. kup najpierw buty a potem dupkę zawracaj i dziel się uwagami bo na razie to nie zyskujesz na pewno nic oprócz delikatnie posuniętej nieufności, kojarzonej z wrogością, ja - wyobraź sobie, na hali, do tego jeżdżąc sztaplarką, plus wózek wysokiego składowania, całorocznie używam sandałów s1, oczywiście firmowa bieda nada się na 3 dni- potem firmowe ciżemki walą strasznie.., kupilem na olx sandały Brynje -bo cena..i mam spoko- nie śmierdzi i działają fajnie, ale 150 poszłooo..

dodam znowu , że czy ty to meindl, czy haix, lowa itd to metoda mycia, czyszczenia bedzie zblizona, tylko nie napadajcie mnie że - oo- wosk meindla, płyn haixa itd..uff czas chyba zamknąć ten wątek..
---
Edytowany: 2016-06-04 23:37:56

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty do ... pracy czyli gajowym, geodetą, etc. być - przez wideł - 04-06-2016, 22:17

Skocz do: