To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Plecaki Milo mały litraż/Tirio, Monte, Verro, Shigar...
#9
co do plecaka Yunis 25 to raczej zalecam zainteresowanie się innymi plecaczkami. Po 2 miesiącach użytkowania, w czasie których służył mi na trójmiejskich szlakach i w szkole, cała elastyczna warstwa zabezpieczająca i ''usztywniająca'' dno plecaka była w moich książkach, ciuchach i innych bambetlach noszonych w środku, a nie przy materiale na dnie plecaka. Do tego jakiś tydzień temu po powrocie ze szkoły zaobserwowałem rozciąganie się materiału i szwów łączących dno plecaka z korpusem, a 3 dni temu pojawiła się już dziura. O ile do innych produktów firmy milo nie mam zastrzeżeń, przy wyborze plecaka raczej już nie sięgnę po nią.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Plecaki Milo mały litraż/Tirio, Monte, Verro, Shigar... - przez jakuub - 15-01-2008, 15:59

Skocz do: