To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Plecaki Milo mały litraż/Tirio, Monte, Verro, Shigar...
#4
No cóż...
Około 24 lipca 2006 miałem okazję być w Karkonoszach.
Temperatura w lipcu była bardzo wysoka i ten plecak sobie z nią nie poradził, chyba również dlatego, że nie było ani jednego podmuchu wiatru (osobiście mnie to nie dziwi).
Pod koniec sierpnia i we wrześniu w miejskich warunkach nie miałem problemów ale przy dłuższym marszu w terenie na koszulce pojawiały się mokre plamy pod poduszkami systemu nośnego i szelkami.

Jeżeli przyglądałeś się temu systemowi wentylacji to zauważyłeś pewnie, że poduszeczki na których opiera się plecak są dość obszerne i raczej nie ma szans żeby pod nimi się nie pocić.

Fajnym rozwiązaniem są również zamykane na zameczki kieszonki w pasie biodrowym. Spokojnie mieszczą one telefon komórkowy czy kompaktową cyfrówkę. Moja ma rozmiary: 100x65x35 i jest to maksimum jakie można upchnąć w tych kieszonkach.
Musisz tylko uważać w czasie deszczu bo kieszonki puszczają wodę, a szkoda;)

Wszystkie klamry są z Duraflex'u i nie mają tendencji do luzowania się.

Zwróć uwagę przy zakupie na ograniczony dostęp do głównej komory bo może to mieć znaczenie w eksploatacji jeżeli np: będziesz chciał upchnąć w nim śpiwór (mój nie wchodzi). Udało mi się go przytroczyć do dna plecaka za pomocą dodatkowych troków.
Standardowe plecaki miejskie rozpinają się do około połowy swojej głębokości...




Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Plecaki Milo mały litraż/Tirio, Monte, Verro, Shigar... - przez CanisVulpes - 22-01-2007, 15:23

Skocz do: