To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę
#81
Podobnie magictown.pl niewiele ma wspólmego z turystyką górską a tshirty czy nawet koszulki oddychające w dużo niższej cenie i w rozmiarze 4xl są dostępne w decathlonie. Mogę zdecydowanie polecić oddychające koszulki z decathlona, testowałem je i prawie nic nie przepuszczały potu gdy w podobnych warunkach bawełniane były całe mokre. Tak na marginesie oddychające koszulki decathlona są w cenie około 30 PLN a firmowe to wydatek ponad 100 PLN. Czy firmowe są lepsze, nie wiem bo nie spotkałem firmowych w rozmiarze 4xl czy tez 3xl.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez Tomek - 10-07-2009, 21:44
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez Michał Kaczmarek - 24-07-2009, 15:32
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez Michał Kaczmarek - 26-07-2009, 15:49

Skocz do: