To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę
#36
Poszukuję spodni dla grubej baby ;-) to znaczy dla siebie. Mimo tuszy baba nie jest nieruchawa, łazi po górach, gania po lesie, to i potrzebuje spodni. Spodnie mają być oddychające, elastyczne i wytrzymałe (tzn. nie podrzeć się od razu jak poszoruję po kamieniu albo zechcę się przedrzeć przez krzaki). Mogą sobie przemakać jeśli chcą, ale powinny szybko wysychać.
Rozmiar mam mocno nietypowy: 98 w pasie, 122 w biodrach, 173 wzrostu. Ktoś mi potrafi coś doradzić? Damskich spodni w tych wymiarach chyba nikt nie robi, ale może któraś z firm szyje duże męskie XLki w taki sposób, że nie będą na mnie wyglądały jak przebranie klauna? Bo że będą o wiele za długie, to chyba przesądzone - duże męskie XLki są szyte na facetów 2m wzrostu. Chyba że da się kupić męskie spodnie 3/4, które ja bym nosiła jako długie? (Albo ''prawie długie'' - wystarczy mi, żeby sięgały do górnej krawędzi butów.) Ech...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez katriel - 12-09-2007, 18:10
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez Michał Kaczmarek - 24-07-2009, 15:32
RE:Duże rozmiary, nietypowa rozmiarówka sprzętu,szycie na miarę - przez Michał Kaczmarek - 26-07-2009, 15:49

Skocz do: