To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...
UPDATE do wcześniejszego wpisu:

Zostało dwóch facetów z planami w Karpaty Rumuńskie - Retezat, Parang, Fogarasze. Niestety, trzeci uczestnik zapracowany - nie da rady...
W tej sytuacji poszukujemy jednego - dwóch partnerów z samochodem.
My się planujemy na trzy tygodnie od 28 czerwca do 17 lipca (tak +/-).
Do Rumunii nie potrzeba szczepień ani testów, kraje tranzytowe takie jak Słowacja i Węgry pozwalają na przejazd tranzytowy bez problemów.


(06-06-2021, 23:00)Yatzek napisał(a): Trzech facetów - ja i dwóch spoza forum - planujemy wyjazd do Rumunii. Termin: od końca czerwca do połowy lipca. W planach główna grań Fogaraszy (o ile warunki pozwolą) i wcześniej coś niższego na rozgrzewkę, później coś jeszcze na dokładkę. Bez zwiedzania, hoteli i schronisk (może 2x w ramach odświeżenia się), - głównie namioty w górach.

I tu mamy szkopuł - nikt z nas nie ma samochodu...

Jeśli więc ktoś ma auto mogące w miarę luźno pomieścić 4 osoby i bagaże i taki styl wędrówki mu / jej odpowiada, to chętnie wejdziemy w partnerstwo.
No chyba że ktoś jest skłonny pożyczyć auto na taki wyjazd...  Confused  Undecided
Yatzek - nadworny tester NGT ;-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku... - przez W kierunku Chorwacji - 11-07-2011, 20:43
RE: Szukamy transportu na 3 tygodnie - Rumunia - przez Yatzek - 17-06-2021, 08:50

Skocz do: