To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny
Witam!
Potrzebuję na szybko zakupić czołówkę (w porywach do dwóch). Wykorzystywana by była do nocnych prac obozowych w lato, w okresie jesienno-wiosennym do oświetlania drogi jak zmierzch nas zastanie na szlaku. Fajnie jak by miała możliwość korzystania z dwóch źródeł zasilania (np. aku + baterie). Z racji mizernego doświadczenia mam pytanie ile lumenów wystarczy aby w miarę bezpiecznie poruszać się po szlaku (dotychczasowo używane nie mam pojęcia jakiej są mocy - ale za słabe)?
W oczy rzucił mi się model MH5 firmy Ledlenser. Czy to będzie dobry wybór czy raczej iść w b. znane marki (Petzl, BD)?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czołówka/ latarka czołowa ( w tym tanie propozycje) - wątek ogólny - przez kouczan - 06-11-2022, 21:21

Skocz do: