To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long
#5
Hammet, mam kije super makalu air ergo. kije są bardzo wygodne. Tworzywo na uchwytach to materiał podobny do gąbki. W porównaniu z korkiem ręka mniej się poci. czy to kije dla ludzi o małych dłoniach? Różnica niezauważalna Żonie kupiłem model ultralite. Różnica głównie w kolorze i ul. są trochę cieńsze. Jak widać na fotce kije mają dość długą rączkę. Jest to bardzo pomocne na stromych podejściach zimą, gdzie często trzeba chwycić kijek niżej. Ręka w rękawiczce nie ślizga się na kiju. Zamów również zimowe tależyki. Są inaczej montowane niż letnie. Tależyk nie jest mocowany na sztywno do kija co umożliwia pochylanie kija na stoku pod dowolnym kątem bez zagłębiania się tależyka w śniegu. Kije te użytkuję 3 lata i jestem z nich bardzo zadowolony
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez lenny - 01-11-2006, 12:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez Knophi - 01-11-2006, 22:50
RE:[Recenzja] Leki Makalu Ultralite Air Ergo Long - przez marek - 25-05-2008, 12:17

Skocz do: