To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
Arni
2011-11-30 17:35:41
77.45.14.139
nr 97
głosów 0

dj, ty nie musisz się z tym zgadzać, jesteś dorosły więc czyń jak uważasz za słuszne, nie mój sklep, nie moje zabawki.

Mi nie wszystkie przepisy i paragrafy się podobają, ale niestety muszę z nimi żyć i je akceptować pod groźbą kary niestety. Co śmieszniejsze, nie muszę wcale być świadom że istnieją. Jeśli natomiast je złamię, to jestem świadom tego co może mnie spotkać. Proste. Ty pytasz czy można, my odpowiadamy że nie. Ty uważasz że to bez sensu, my odpowiadamy ze to już twoja sprawa. Proste.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Arni - 01-12-2011, 15:14

Skocz do: