To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
dj_k2
2011-11-29 23:00:44
89.229.53.155
nr 77
głosów 0

Spineless.
W zasadzie masz rację.
Nie odkryję prawdy i w tym temacie niczego się nie dowiem.

Kiedyś usłyszałem coś zabawnego i może przytoczę ''Ludzie którzy czytają NGT nie mają czasu na testowanie sprzętu'' oczywiście to taka dygresja nie tyczy się broń borze do nikogo konkretnego - to taka mglista wizja.

Chodzi o to by robić coś z głową i się czasem zastanowić ''jak to jest to prawo jest dla nas czy my dla prawa''

Nie chodzi o to że mam zamiar łamać prawo i już z góry wiem że będę tam kimał chciałem się podpytać czy jest to powiedźmy akceptowalne i idzie się wytłumaczyć przed strażnikami jak widzą że nic złego się nie robi czy od razu walą mandat. Wiadomo nawet policja czasme przymknie oko na jakieś drobne wykroczenie na przykład drogowe. Ale nie można się o nic zapytać bo od razu jest się przestępcą.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez dj_k2 - 01-12-2011, 15:08

Skocz do: