To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy §
#75
widzę, że niezłe przygody przeżywacie :)

ja większość noclegów podczas wycieczek i dłuższych wypraw spędzam pod chmurką w śpiworze, a jeśli już namiot to i tak na dziko

oczywiście zdarzało się, że obudziłem się w mokrym śpiworze, ze strumyczkiem płynącym między półdupkami,
albo przyturlałem się raz za blisko ogniska i z jarałem potężnie twarz

mamy też takie swoje ulubione miejsce biwakowe nieopodal Piotrkowa, gdzie zawsze rano budzi nas ten sam tubylec, i najpierw musimy go zapewnić, że posprzątamy po sobie, a potem opowiada nam tę samą historię, już ją słyszałem z kilkanaście razy

raz położyliśmy się gdzieś w lesie między drzewami, rano okazało się, że jesteśmy pośrodku polowania...włos dęba stanął....

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez gÓral świętokrzyski - 31-05-2006, 10:17
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez Rosiu - 17-07-2007, 11:33
RE:gdzie (nie)rozbić namiot i inne miejsca na sen a przepisy § - przez czarnygrubykot - 17-07-2007, 17:31

Skocz do: