To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Craft Pro długi rękaw
#1
OPIS PRODUKTU:

materiał: 100% poliester |n|
zalecana temperatura prania: 95° |n|
kolory: czarny, szary |n|
romiary unisex: 3-7

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
28-03-2004, 05:00

Otrzymana od firmy Craft koszulka z długim rękawem miała być przeze mnie ostro przetestowana. Używałem jej na nartach, w górach a także podczas biegania po pobliskich pagórkach.

Pierwsze wrażenia
Koszulka jest bardzo dobrze wykonana. Wystarczy przyglądnąć się dobrze zrobionym szwom. Wyglądają na solidne, nie ocierają. Koszulka bardzo dobrze przylega do ciała i mimo dłuższego jej noszenia nie zauważyłem by robiła się luźniejsza.

Dla mnie bardzo dobrze są dopasowane wymiary. Rękawy w sam raz, nie za krótkie co niestety jest normalne w innych moich koszulkach (golfach) z długim rękawem.

Oddychalność
Posiadam kilka koszulek PowerDry w tym jedna firmy Małachowski i muszę przyznać, że milsza w dotyku dla ciała jest koszulka firmy Craft i ich materiał. Jednak co do oddychalności to ciężko mi określić, który jest lepszy. Moim zdaniem wydalanie potu jest porównywalne. Prawda jest taka, że idąc z plecakiem dość szybkim tempem co zmusza mnie do pocenia się w dużych ilościach (z pośród moich znajomych z którymi chodzę uważam, że pocę się najwięcej - bardzo szybko robi mi się ciepło) nie spotkałem takiej sytuacji bym miał sucho na plecach ... jednak w czasie 5-10 minutowej przerwy na odpoczynek, robienie zdjęć koszulka działa na tyle dobrze, że gdy zakładam ponownie plecak to nie odczuwam tego nie przyjemnego uczucia tak jak jest z koszulkami z np. bawełny. Każdy chyba zna to uczucie zimna. Nie znoszę tego. Dzięki koszulkom m.in. firmy Craft to odczucie zostało zminimalizowane aczkolwiek nie wyeliminowane.

Oddychalność polepsza także to iż chodzę z bluzą polartec 200.

Podsumowanie
Koszulka jest naprawdę przemyślana ... Na zdjęciu widać iż z tyłu posiada wydłużony materiał. Nie wiem jak Ty czytelniku ale ja często miałem problem gdy zginałem się by np. zawiązać sznurówki (które w butach trekingowych naprawdę często lubią się rozwiązywać) i po wyprostowaniu okazywało się, że koszulka ''wyszła'' ze spodni. Tak działo i dzieje się z moimi koszulkami z PowerDry m.in. firmy Małachowski. Z koszulką Craft tak nie jest.

Oddychalność jest naprawdę dobra aczkolwiek nie widzę większych różnic między materiałem PowerDry a tym jaki stosuje firma Craft.

Trochę dołująca jest cena i niestety to moim zdaniem duży minus. Za taką cenę lub trochę wyższą do 20-30 zł niejedna firma sprzedaje bluzy polartec 100 z zamkiem itp.

Jeśli chodzi o wygląd to mi osobiście nie przypadł do gustu aczkolwiek z reguły nie przypisuję większej uwagi wyglądowi.

Rękawy dobrze trzymają się i nie opadają gdy zawijam je do okolic łokci gdy jest mi za ciepło

Zalety:
- dobra oddychalność
- wydłużenie koszulki z tyłu by nie ''wychodziła'' ze spodni
- dobrze przylega do ciała
- dobrze wykonane szwy

Wady:
- cena
- wygląd - oczywiście to bardzo subiektywne

OCENA PRODUKTU:

Oddychalność: 5/5
Wygoda: 4/5
Ogólna: 4.50/5



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez treewood - 28-03-2004, 20:02
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Wiking - 28-03-2004, 20:32
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez krzysiek - 13-01-2005, 15:36
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez maggit - 07-07-2005, 12:11
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez tk - 11-07-2005, 11:18
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez maggit - 13-07-2005, 09:57
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Alloc - 04-09-2005, 17:45
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Alloc - 04-10-2005, 22:19
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez CRAFT - 05-10-2005, 09:17
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Alloc - 05-10-2005, 14:51
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez CRAFT - 10-10-2005, 20:13
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Grzechotnik - 11-10-2005, 09:20
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez CRAFT - 17-10-2005, 20:48
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez admin - 06-01-2010, 08:19
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez fox-trott - 09-05-2010, 15:52
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez maderos - 09-05-2010, 19:01
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez mario - 04-11-2010, 12:35
RE:[Recenzja] Craft Pro długi rękaw - przez Adrian - 06-11-2010, 17:09

Skocz do: