To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Salomon Exentric 2
#2
Skusiłem się na te buty ponad dwa lata temu, bo wcześniej miałem inne Salomony - X-Hiking i tamte były super-wygodne. Kupno tego z kolei modelu było dla mnie niesetety pomyłką... Przede wszystkim, przy używaniu w mieście i nawet w terenie, bardzo niemile odczuwalna jest dla mnie dość spora twardość podeszwy. Buty zupełnie nie do biegania, zreszta sa całkiem ciężakwe jak na niski but. Pierwsze wrażenia po przejściu pierwszego spaceru to dźwięk tzn. stukot podeszw o twardą nawierzchnię np. asfalt. Nie mogłem się do tego przyzwyczić, bo podbiegając stukałem jakbym na jakichs obcasach był. Kolejne moje spostrzeżenie to brak komfortu stopy w tym bucie. Znaczy stopa szybko mi sie poci i mam wrażenie ciasnoty. Po takich doświadczeniach kupiłem później szybko jakieś adidasy ''Lotto'' i te są w lekkim terenie o niebo lepsze, bo lżejsze, przewiewniejsze i nie czuję się jakbym był podkuty.
Teraz przymierzam się do kupna jakiegoś innego modelu Salomona, bo inne buty tej firmy są w porządku.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez Kotu - 11-03-2004, 21:02
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez AdAm - 01-07-2004, 11:25
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez AdAm - 01-07-2004, 11:28
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez Yanas - 18-09-2004, 18:26
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez tadeklodz - 08-07-2005, 16:39
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez Syber - 30-11-2005, 21:39
RE:[Recenzja] Salomon Exentric 2 - przez admin - 07-12-2009, 07:47

Skocz do: