To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Wind Buster
#6
2005-07-26 00:53
kanik@icpnet.pl

Mam kurtke Zephyr (HiMountain) - nieliczne zmiany. Z grubszego Ex-Windu (fleece po obu stronach). Nieprzewiewnosc OK, oddychalnosc srednia - czasem musze zdjac gdy przestaje wiac i zalozyc ''setke'', gdy wchodze na przelecz - znowu zmiana; troche to uciazliwe. Teraz wybralbym cienszy model np przecenionego ws Timis Salewy za ok 500 zl (swoja kurtke kupilem za ok 420 zl). Za to zimą spisuje sie znakomicie dy pod spodem mamy setke lub najlepiej thermal pro. Polecam kurtki wiatroszczelne ze względu na znacznie wygodniejszy krój niz gore-texowe. Wieksza swoboda ruchow i przyjemniej sie nosi. Poza ja mojego kajmana mam juz 6 lat.. czasem juz nie moge na niego patrzec - stad zakup ''wiatrówki'' - raz na 5 lat mozna sobie kupic kurteczke :-)
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Wind Buster - przez alpins zephyr - 25-07-2005, 22:22
RE:[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Wind Buster - przez basergor - 23-10-2009, 22:08
RE:[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Wind Buster - przez Kanik - 23-10-2009, 22:09

Skocz do: