To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent
#21
Mam jeszcze pytanie. Dystrybutor na swojej stronie podaje:

''KSB 300 eVENT CECHY:
wzmocnienia w palcach,
ochrona kostki,
asymetryczny język i system wiązania,
anty poślizgowa podeszwa,
wkładka do niskiego podbicia''

Co to znaczy asymetryczny język i system wiązania? Na moje oko system wiązania i język nie rózni się niczym od tych w innym butach jakie posiadam no chyba ze tam tez jest asymetryczny, ale z danych wynika ze nie ;)

Wkładka do niskiego podbicia - czy to znaczy ze do butow dolaczone sa dwie wkladki? Bo jakos 2-ej nie znalazlem

Antyposlizgowa podeszwa - hmmm...bylem z dziewczyna w gorach i gdy schodzilismy po utwardzonym sniegu to trzymala mnie zebym nie odjechal ;)

W ogóle to walcze z tym językiem od paru dni i caly czas uwiera, czy Wy tez macie takie problemy? Jak dla mnie jest on za krotki i sznorowki przy wiazaniu na ostatnich haczykach obcieraja noge.


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez Piotr - 22-12-2005, 16:33
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez sasq pajak/grappa.pl - 04-01-2006, 09:40
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez KSB 300 eVent user - 18-01-2006, 22:00
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez radzio667 - 03-08-2006, 17:23
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez twierdzak - 07-09-2011, 13:39
RE:[Obuwie] Karrimor / KSB 300 Event /Quantock Low eVent - przez barbapapa - 22-11-2011, 19:04

Skocz do: