To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Spodnie] Wolfgang Nosal
#10
mam te spodnie juz kolo 4 lat. i oto moje spostrzezenia

zalety:
- pancerne i solidne
- dobra jakosc
- dobra membrana gelantos, a za gore trzba zaplacic 2, 3 razy wiecej, a wiec maja duzy wspolczynnik jakosc/cena
- oddychalnosc: jesli robi sie goraco to ratowac mozna sie zamkiem na calej dlugosci spodni
- nie puszcza wody i wiatru

wady:
- nie leza za dobrze, mam 185cm wzrostu i 75kg rozmiar L, takze mogly by byc trosze dluzsze, bo wewnetrzne nogawki zawsze przesuwaly sie do gory, tak ze snieg mial kilka szczelin zeby dostac sie do buta, oczywiscie w nieduzym stopniu
- w XL natomiast byly zbyt szerokie
- zakladam ochraniacze, wiec wycialem te wewnetrzne nogawki, ktore przy okazji np. jazdy na nartach zawsze dziwnie sie ukladaly, a zaczep potrafil wskoczyc tuz za jezyk buta, albo gdzies sie zaczepic
- przy wysokiej skarpetce i ochraniaczach na nogach + te dodatkowe nogawki robia sie 4 warstwy odziezy ktora zupelnie nie oddycha, pot leje sie gesto, ratowac mozna sie porozpinaniem zamkow i rzepow

ogolnie:
- bardzo dobre spodnie, nie zawioda zima!

uwagi:
- jesli chodzi o zamek na calej dlugosci nogawki to wolalbym zeby nie mial dodatkowej zakladki z materialu zapinanej na rzepy, a w zamian byl taki nieprzemakalny jak na kieszeniach, bo rzepy sa troszke uciazliwe

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez Crismon King - 10-11-2005, 18:43
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez chróściel - 10-11-2005, 19:45
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez Viator - 18-12-2005, 18:34
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez Łużyn - 18-12-2005, 18:48
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez Viator - 27-12-2005, 13:00
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez DZIÓBAS - 03-01-2006, 20:04
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez coozay - 16-02-2010, 00:00
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez Wolf_Gang - 06-03-2010, 20:42
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez wally - 01-12-2010, 13:17
RE:[Spodnie] Wolfgang Nosal - przez m - 04-03-2011, 23:53

Skocz do: