To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Julbo Square
#1
OPIS PRODUKTU:

Kolekcja SPEED |n|
Szkła: Spectron x4 |n|
100% ochrona UV |n|
87% pochłaniania światła widzialnego |n|
3 kategoria ochronności |n|
Proste końcówki oprawek |n|
Szerokość soczewek: 55 mm |n|
Szerokość noska: 20 mm |n|
Długość: 117 mm

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
17-10-2003, 05:00

Cóż można powiedzieć o okularach. Szukałem czegoś dla siebie na sezon wiosna – lato. Wybór padł na dobrą i sprawdzoną markę przez znajomych - Julbo. Nie łatwo było znaleźć odpowiedni model, gdyż pod moją szeroką twarz nie wszystkie okulary po prostu pasują, a na dodatek byłem ograniczony finansowo. Owszem pasują na mój nos prawie wszystkie okulary ale z segmentu od 300 zł w górę. Miał to być model zarówno na bieszczadzkie połoniny, na rower jaki i na piaszczyste i słoneczne bałtyckie plaże. Użytkowałem je przez cały sezon wiosenno – letni i myślę, że się sprawdziły. W końcu podczas meczów siatkówki plażowej nie musiałem mrużyć oczu pod słońce. Na bieszczadzkich połoninach również oczy odpoczywały. A już rewelacyjne są na podróże rowerem. Szerokie soczewki zapewniają oczom szeroki kąt spojrzenia no i bezpieczeństwo przez to. Sprawdzają się również o zmroku w samochodzie. Można gnać przed siebie, a światła z przeciwka są neutralizowane skutecznie. Ten dobry wizerunek okularów psuje niestety notorycznie wypadające jedno ze szkieł, co spowodowane jest niestety moją głupotą, bo wbrew zaleceniom producenta parę razy zdarzyło mi się w nich kąpać w morskiej wodzie. Ale po rozmowie telefonicznej ze sklepem wiem, że reklamacja będzie uznana.

Zalety:
- Lekkie i wygodne
- Można w nich również prowadzić samochód
- Dobrze przylegają do twarzy (przynajmniej do mojej)
- Do końcówek okularów pasują gumki lub taśmy, które podtrzymują okulary na szyi lub zabezpieczają przed spadnięciem z nosa

Wady:
- Wypadające szkło po 4 miesiącach użytkowania, okulary będą reklamowane



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Julbo Square - przez gumibear - 17-10-2003, 20:02
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez Faustka - 30-04-2007, 08:32
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez wojennymistrz - 30-04-2007, 08:38
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez gumibear - 08-06-2007, 20:54
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez YekeYeke - 09-11-2009, 21:13
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez gumibear - 09-11-2009, 21:14
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez sherinell - 09-11-2009, 21:15
RE:[Recenzja] Julbo Square - przez olafson - 09-11-2009, 21:59

Skocz do: