To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Chatel
#2
DATA RECENZJI:
02-02-2004, 15:11

Czapka jak czapka nie ma co sie zachwycać, ja ją wybrałem bo mi się podobał jej fason. Jeżeli mam powiedzieć coś o jej zaletach to jest ona trwała mam ją już dosyć długo i jak na razie nie wciąż jest tak samo dobra jak na początku. Wełna sie nie mechaci, z czapki nie odstają zadne nitki albo końcówki wełnianych nitek. Jest ona dwuwarstwowa co także jest jej zaletą. Przy opadach śniegu lub deszczu możemy być pewni że będziemy mieli suche głowy. Poza tym jest ciepła i miło ją sie nosi, jedyną wadą która raczej jest zamierzona jest to że Alpinus nie stworzył kilku rozmiarów tylko jeden, jeśli kupicie tą czapke i myślicie ze sie wam rozciągnie i bedzie jeszcze fajniejsza niż jest to uprzedzam że akurat ta czapka się nie rozciąga. Wszyscy ci co mają duże głowy mogą o niej zapomnieć.



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Chatel - przez lukaszz - 26-09-2003, 20:32
RE:[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Chatel - przez Miras - 16-10-2004, 13:52

Skocz do: