To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos
#6
Cześć ja też mam Asole tylko inny model (TPS 520) ale za to na tej samej podeszwie i prawie nie mogę złego słowa o tych butkach poweidzieć jedno co mnie w nich wkuża to to że skóra szybko się zdziera z czubów ale ciebie to nie dotyczy bo masz tam gumę... Przetrwały bez problemu rok w tym częste wypady zima w górki, w lecie też w nich śmigam bezproblemowo może trochę
są ciepłe ale nie jest źle. Moge polecić też TPS Highland nie mają wstawki gumowej ale za to maja gore i kosztują po niżej 500zł mój brat ma takie i nie widać żeby czuby się rysowały itp a przeważnie chodzimy w górki razem...

to link do naszych butków:
www.asolo.cz/index.php?page=eobchod&epage=list& amp;obchod=9&skupina=as2ba&reklama=no&pos ition=float&icona=
-------------------------------------------
Arek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez pinki - 18-07-2005, 14:06
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:10
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez trele morele - 11-09-2007, 09:11
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 08:57
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez sasq pajak/grappa.pl - 08-04-2008, 09:38
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez żółtodziub - 17-08-2010, 09:06
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:15
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 17:52
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:07
RE:[Obuwie] Asolo / Zermatt, Highland, Saslong, Expert, Davos - przez painkiller84 - 30-05-2011, 19:43

Skocz do: