To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight
#21
''Wiesz, jeżeli za wszelką cenę zalezy Tobie na wadze, to załatw sobie wersję Feather na puchu diamentowym i w całości z materiału Q20, tyle, że pewnie sporo drożej toto wyjdzie.''
Aż takim maniakiem wagi, to nie jestem :). Za 500g mniej w mogę (z wielkim bólem serca) zapłacić 500zł, ale za 60g mniej nie będę dopłacał 200zł, bo to przekracza granice opłacalności, a dokładnie 60 gram puchu wkładają mniej w przypadku puchu diamentowego.

Śpiwory innych firm są faktycznie odpowiednio droższe (np wspomniany Roberts) i różnica jest całkiem spora. Yeti ma, z tego co się zorientowałem, najtańsze produkty, a jednocześnie jest to już ''firma''. Widziałem w sklepach np puch od Mc'Kinley (650 Cuin za 390zł), ale obawiam się wydać kasę na niemarkowy sprzęt.

Widzę, że najlepiej było by przymierzyć się do takiego śpiwora, ale w Trójmieście nigdzie w sklepach nie widziałem tego modelu. Pozostaje tylko zakup przez sieć i modlitwa, żeby rozmiar pasował :/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez Wiesiek - 08-06-2005, 11:16
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez tadeklodz - 08-06-2005, 13:35
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez Wiesiek - 08-06-2005, 14:02
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez wiesiek - 16-03-2009, 08:49
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez wiesiek - 16-03-2009, 08:51
RE:[Śpiwory] Yeti / Boulder, Feather 200, Superlight - przez mudia - 16-03-2009, 11:15

Skocz do: